Biber makijaż
Biber makijaż

Hailey Bieber inspiruje lawendowym makijażem oka

Hailey Bieber to królowa minimalizmu. Nie bez powodu często przypisuje się jej bycie twarzą estetyki „czystych dziewczyn”. Jej styl jest prosty i przystępny. Przenosi się to również na jej wybory dotyczące urody, takie jak jej prosty box bob i charakterystyczne stylizacje paznokci.

Zwykle możemy liczyć na Beiber w nieskończonej ilości inspiracji do makijażu bez makijażu, ale ostatnio dokonuje odważniejszych wyborów w swoim wyglądzie. Najpierw zaprezentowała jasnożółte paznokcie i połączyła je z odrobiną gorącego różowego eyelinera. Następnie, podczas pierwszego weekendu Coachelli, Bieber zaskoczyła świecącymi w ciemności neonowymi zielonymi paznokciami ze złotymi chromowanymi akcentami i „słonecznikowymi oczami” z odrobiną żółci na linii rzęs.

Trend w makijażu – lawendowy eyeliner

Teraz Hailey Bieber znów zaprezentowała swój najnowszy kolorowy makijaż. Celebrytka udostępniła swoje zdjęcie na Instagramie, na którym jest ubrana w czarny top Orseund Iris z odkrytymi ramionami i ogromne szklane kolczyki w kształcie kropli. Włosy spięła w elegancki kok, odsłaniając makijaż w swoim ulubionym stylu. Zroszona skóra, błyszczące usta i pierzaste brwi, ale tym razem, Hailey, zdecydowała się również na lawendową kredkę na oczach. Zaczęła od ciepłej brązowej bazy i czekoladowego skrzydła, a następnie dodała bladolawendowe skrzydło tuż nad brązowym. To wspaniałe połączenie, które podkreśla jej piwne oczy, jednocześnie dodając nowej definicji linii rzęs.

Dołącz do nas