Fryzura Emmy Stone na Gali MET 2022 – klasyczny kok baletnicy

W białej sukience ślubnej i idealnie dobranej fryzurze Emma Stone wyglądała na Gali Met, jak baletnica z Jeziora Łabędziego. Kok baletnicy to klasyczna, ale i ponadczasowa fryzura, nie tylko na oficjalne okazje!

Klasyczny kok baletnicy to sprawdzona stylizacja włosów na wielkie wyjścia. Niezależnie od tego czy wybierzesz zaczesaną do tyłu wersję, czy też gładki kok z lat 30., zawsze będziesz wyglądać z klasą. Właśnie taką stylizację fryzury wybrała Emma Stone na Gali MET.

Mara Roszak, stylistka fryzur Emmy Stone, dobrała kok baletnicy do białej, wykończonej piórami sukienki Louisa Vuittona. Aktorka ponownie założyła swoją weselną suknię w nowej stylizacji, podczas Gali MET. Na tegorocznej imprezie, organizowanej przez Metropolitan Museum of Art’s Costume Institute, obowiązywał strój „Gilded Glamour and White Tie”. Motyw przewodni wydarzenia nawiązywał do bogatej epoki amerykańskiej mody w ostatnich dekadach XIX wieku. To właśnie wtedy królowały koronki, hafty, pióra, a suknie ozdabiane były kryształami. Wbrew przepychowi, jaki zazwyczaj towarzyszy tej imprezie, Emma Stone nawiązała do baletu, który szczególnie rozwijał się w tamtych czasach.

Włosy Emmy Stone zostały gładko zaczesane do tyłu z przedziałkiem na środku i perfekcyjnie zawiązane z tyłu głowy w gładki kok. Stylizację wykończono minimalistyczną biżuterią, białymi butami i ozdobnymi klejnotami wokół kostek.

Trzeba przyznać, że Emma Stone wyglądała zjawiskowo i dziewczęco. Delikatna uroda aktorki w połączeniu z bielą nadała jej eterycznego, świeżego wyglądu, a klasyczny kok był kropką nad “i” całej, subtelnej stylizacji.

Zestaw do włosów Sephora

Kok baletnicy, chociaż kojarzy się z oficjalnymi spotkaniami, to sprawdzona fryzura na wielkie i małe wyjścia. Fryzura idealnie pasuje zarówno na biznesowe spotkania, jak i romantyczne randki. Poza tym jest niezwykle prosta do zrobienia! Niezależnie jaką okazję wybierzesz, w koku baletnicy zawsze będziesz wyglądać z klasą.

Dołącz do nas