harris reed london fashion week 2023
harris reed london fashion week 2023

Florence Pugh otworzyła pokaz Harrisa Reeda na LFW

Aktorka „Czarnej Wdowy” – Florence Pugh, otworzyła pokaz mody Harrisa Reeda na London Fashion Week, wnosząc do programu swoje umiejętności aktorskie. Kolekcja na sezon jesienno-zimowy 2023, pod tytułem „All The World’s A Stage”, zawiera wiele sukienek i ubrań inspirowanych dziełami Williama Szekspira. Pugh otworzyła pokaz ubrana w srebrno-czarną cekinową sukienkę w stylu arlekina, pokrytą rombami i uzupełnioną w czarny rzeźbiony gorset z długimi dramatycznymi rękawami oraz dopasowaną oversize’ową aureolą w stylu halo.

Największy showman mody

Brytyjsko-amerykański projektant mody Harris Reed rozpoczął Londyński Tydzień Mody swoim charakterystycznym teatralnym akcentem. W swojej kolekcji demi-couture na wiosnę/lato 2023 wykorzystał, podkreślające talię gorsety i obszerne krynoliny w królewskich kolorach, takich jak fuksja i marigold. Połączył je z czarnymi butami do uda i imponującymi nakryciami głowy Vivienne Lake, która zaprojektowała, sięgające nieba kreacje w kształcie aureoli.

Walczę o płynność piękna. Walczę o bogatszy i bardziej akceptujący świat. To dla mnie bardzo ważne – napisał Reed w oświadczeniu.

London Fashion Week oficjalnie rozpoczął się 17 lutego i zakończy 21 lutego. Oprócz Harrisa Reeda, wielu innych projektantów, takich jak Burberry, David Koma, Christopher Kane i inni, zaprezentuje swoje najnowsze kolekcje.

Dołącz do nas