Christina Aguilera styl
Christina Aguilera styl

Christina Aguilera w modnym niebieskim biznesowym komplecie zachwyciła fanów

Christina Aguilera przyzwyczaiła nas do tego, że dumnie prezentuje się w różnych ultra-glamowych strojach. Jednak jej najnowszy wygląd to zabawne odejście od tego, do czego nas przyzwyczaiła. Zdobywczyni nagrody Grammy udostępniła nowe zdjęcie na swoim profilu na Instagramie. Piosenkarka ma na sobie żywy niebieski garnitur z dopasowanym kolorem paznokci i olśniewającymi srebrnymi obcasami. Fani nie ukrywali zachwytu nad tą stylizacją. „Specjalna bizneswoman!”, komentowali, „Zawsze jesteś Boginią Piękna w każdym kolorze”.

Christina Aguilera styl
Christina Aguilera/Instagram

Pod koniec marca mama dwójki dzieci zachwycała na gali GLAAD Media Awards w Beverly Hills. Piosenkarka pojawiła się na imprezie w odważnie wyciętej czarnej sukni z cekinami, która podkreślała jej piękne kształty i była ozdobiona wielowarstwowym diamentowym naszyjnikiem. Piosenkarka wyglądała oszałamiająco w tym zestawie ze swoimi charakterystycznymi platynowymi włosami z odważnym kocim okiem i mocno zarysowanymi ustami.

glaad media awards christina aguilera
Glaad Media Awards Christina Aguilera

Christina jest zaręczona ze swoim narzeczonym Matthew Rutlerem, z którym jest w związku od 13 lat. Christina i Matthew bardzo skupiają się na rodzinie, wychowując ośmioletnią córkę Summer. Piosenkarka ma również 15-letniego syna Maxa ze swoim byłym mężem Jordanem Bratmanem.

Dołącz do nas