angelina jolie
angelina jolie

Angelina Jolie zapowiedziała swoją markę odzieżową

Według doniesień Angelina Jolie złożyła wniosek o zarejestrowanie znaku towarowego Atelier Jolie i planuje wprowadzić linię odzieży i biżuterii. Znak towarowy obejmuje biżuterię, odzież couture i krawiectwo. Oczywiście aktywizm Jolie również odegra rolę w marce. W wywiadzie dla brytyjskiego Vogue’a aktorka opowiedziała się za zrównoważoną modą. Podzieliła się również swoim wyczuciem stylu.

Inwestuję w wysokiej jakości rzeczy i noszę je aż się zużyją. Buty, ulubiony płaszcz, ulubiona torebka, nie często coś zmieniam – powiedziała Jolie. Ciesz się przedmiotami w stylu vintage, jeśli je masz, oraz odkrywaniem niektórych sklepów ze starociami.

Jolie i jej dzieci również dokonały zrównoważonych wyborów na czerwonym dywanie, wybierając ubrania z recyklingu zaprojektowane z jej garderoby na premierę Eternals Marvela w 2021 roku. Jej córka, Zahara, była ubrana w srebrną suknię Elie Saab, którą Jolie nosiła podczas rozdania Oscarów 2014. Shiloh natomiast w sukienkę z pracy humanitarnej Jolie w ramach projektu przedsiębiorczości Women For Bees we Francji.

Jolie dała nam jedne z najwspanialszych momentów modowych. Od gotyckiego stylu z lat 90., hollywoodzkiego glamour po stylizacje z czerwonego dywanu i oczywiście niezapomnianą koszulkę Sił Powietrznych Lisy Rowe w “Przerwanej lekcji muzyki”.

Dołącz do nas