Jolie Angelina dom mody
Jolie Angelina dom mody

Angelina Jolie podejmuje współpracę z Chloé, przy tworzeniu swojej pierwszej kolekcji

Zaledwie kilka tygodni po tym, jak Angelina Jolie zapowiedziała swój nowy dom mody, Atelier Jolie, aktorka ogłosiła, że będzie współpracować z francuskim domem luksusowym Chloé, przy swojej pierwszej kolekcji. W oświadczeniu Chloé wskazała, że ​​nadchodząca współpraca będzie „ćwiczeniem współczesnej kobiecości”.

Projekty mają honorować poprawę zrównoważenia społecznego i środowiskowego, dzięki większej przejrzystości i odpowiedzialności. Partnerstwo będzie działać na rzecz dalszego wzmacniania pozycji kobiet w całej dziedzinie, koncentrując się na płynnych sylwetkach i detalach. Z pomocą Chloé, kolekcja, będzie również skupiać się na elementach stroju wieczorowego, które czerpią inspirację z garderoby Jolie.

angelina jolie

Hearst powiedziała w oświadczeniu: Od momentu, gdy usłyszałam o wizji Angeliny dla Atelier Jolie, wierzyłam w nią. Jest to sposób na wyniesienie innych, poprzez piękno tworzenia odzieży i jej głęboki szacunek dla środowiska. To dla mnie zaszczyt, że Chloé będzie pierwszą współpracowniczką Atelier Jolie. Obie mają wzniosłe ideały poprawy naszego gatunku. To jest powód, dla którego tak bardzo kocham zarówno Angelinę, jak i Chloé.

Jolie odpowiedziała we własnym oświadczeniu: Projektowanie z Gabrielą Hearst było przywilejem. Mam nadzieję, że wszystkie kobiety będą czuły się komfortowo i pięknie w tej kapsułowej kolekcji. Moje dochody z tej współpracy zostaną zainwestowane w tworzenie praktyk dla krawców i rzemieślników w Atelier Jolie.

Dołącz do nas