Jenny Ortega adidas nowa marka
Jenny Ortega adidas nowa marka

Adidas Sportswear – nowa marka Adidasa z twarzą Jenny Ortegi

Jedna z największych firm produkujących odzież sportową na świecie, Adidas, podjęła współpracę z Jenny Ortega przy mającej wkrótce powstać marce „Adidas Sportswear”.

To niezwykły moment zarówno dla aktorki, jak i dla marki. Adidas po raz pierwszy od 50 lat wprowadza na rynek nową linię. Postępowa osobowość Ortegi i nieustanne dążenie do kreatywności, czynią ją jedną z najbardziej ekscytujących pionierek swojego pokolenia. Jest idealną partnerką do współpracy jako twarz nowej marki – napisano w oficjalnym komunikacie.

Adidas kultową marką

Jenna Ortega nie ukrywała radości z bycia częścią tego historycznego wydarzenia: Moja miłość do adidasa sięga wielu lat wstecz. Gdy dorastałam, zawsze miałam adidasy i t-shirty. Do dziś większość mojej garderoby, składa się z kultowych trzech pasków. Czuję się zaszczycona, że mogę stać się częścią tej legendarnej rodziny i być twarzą zupełnie nowej wytwórni. Nie mogę się doczekać.

Jenna Ortega adidas
Jenna Ortega kampania Adidas

Nowa marka Adidasa Sportswear po 50 latach

Adidas nieustannie szuka sposobów na przesuwanie granic zarówno w sporcie, jak i kulturze. Jenna Ortega dołącza do nas i wprowadza na rynek naszą pierwszą nową markę po 50 latach. Nie możemy się doczekać tej współpracy – powiedział w oświadczeniu Brian Grevy, członek zarządu Adidasa.

W kolekcji znajdą się między innymi, inspirowana piłką nożną koszulka z długimi rękawami, liliowy oraz elegancki, czarny, komfortowy dres. Adidas Sportswear będzie dostępny na całym świecie od 9 lutego na stronie Adidas, w sklepach i za pośrednictwem aplikacji Adidas, a wcześniejszy dostęp będzie możliwy od 2 lutego.

Dołącz do nas