Acne Studios torby
Acne Studios torby

Acne Studios prezentuje torbę Platt kolekcja wiosna 2023

Torba Platt została po raz pierwszy wprowadzona w ramach kolekcji wiosna-lato 23 jako najnowsza sygnowana torba Acne Studios. Nazwa pochodzi od szwedzkiego słowa oznaczającego „płaski”, które doskonale oddaje wąski, niemal dwuwymiarowy charakter minimalistycznego stylu toreb na ramię. Klasyczny prostokątny kształt torby Platt z zaokrąglonymi krawędziami i przedłużonym paskiem ozdobiono szeregiem sezonowych detali. W tym kolcami, łańcuszkami i żakardowym monogramem.

Torba Platt z miłości do szwedzkiego minimalizmu

W sezonie wiosennym wprowadzono również wiele odmian zamszu i skóry w kolorze głębokiej czerni, miętowym błękitu i brzoskwiniowej pomarańczy. Wszystkie torby Platt noszą również symbol miłości do siebie z saszetką podróżną. Element posiada lusterko z wytłoczonym napisem „Jesteś piękna”.

Najnowszą iterację modelu Platt Crackle, wykonano z charakterystycznej popękanej skóry bydlęcej. Pracując z uniwersalnym kształtem, jako bazowym płótnem dla różnych stylów, kolekcja, jest dostępna w trzech rozmiarach i kolorach – szaro-czarnym, limonka i beż. Jak sama nazwa wskazuje, tekstura wysokiej jakości skóry ma organiczny, spękany wygląd, który łączy nowy kształt z niektórymi kluczowymi motywami z kolekcji Acne Studios jesień-zima 2023/24.

Dołącz do nas