74-letnia Maye Musk w stroju kąpielowym Sports Illustrated Swimsuit

W tegorocznym wydaniu 2022 Sports Illustrated Swimsuit zmieniono zasady gry. Do sesji zdjęciowych magazynu wybrano cztery modelki. Jedną z nich została modelka plus size Yumi Nu oraz 74-letnia Maye Musk

74-letnia była Maye Musk została jedną z czterech modelek popularnego magazynu Sports Illustrated Swimsuit. Amerykański miesięcznik raz w roku wydaje ekskluzywne wydanie ze zdjęciami modelek w strojach kąpielowych w egzotycznej scenerii.

W tegorocznym wydaniu Sports Illustrated Swimsuit zmieniono zasady gry. Do sesji zdjęciowych magazynu wybrano cztery modelki. Jedna z nich to modelka plus size Yumi Nu. Azjatycka piękność jest również pierwszą modelką w dużych rozmiarach jaka kiedykolwiek znalazła się na okładce Vogue Japan. Modelką, która trafiła na okładkę, została 74-letnia była supermodelka i dietetyk Maye Musk. Sports Illustrated Swimsuit to kolejny znany magazyn, który udowadnia, że piękno to coś, co powinno być brane pod uwagę na każdym etapie gry.

74-letnia Maye Musk zapozowała w jednoczęściowym kostiumie autorstwa kolumbijskiej projektantki Maygel Coronel na plaży w Belize. Maye Musk jest najstarszą modelką, jaka kiedykolwiek pojawiła się w tym magazynie. Sports Illustrated Swimsuit jest wydawany jest od 1957 roku w nakładzie 2 milionów egzemplarzy.

„Zajmuję się modelingiem od 50 lat, ale nigdy nie byłam uważana za „modelkę kostiumu kąpielowego”. Aż do teraz. Sports Illustrated złożył mi propozycję wzięcia udziału w sesji zdjęciowej do magazynu. Pomyślałam, że to cudowne i czuję się z tym świetnie! Możesz nosić strój kąpielowy i wyglądać wspaniale w każdym wieku”.

Dołącz do nas