Jennifer Lopez suknia ślubna

10 sukni ślubnych Jennifer Lopez

Od małżeństwa z Benem Affleckiem po najnowszy komediodramat, “Wystrzałowe wesele”, J.Lo miała na sobie nie jedną suknię ślubną. Wszyscy też pamiętamy, że Jennifer Lopez poślubiła Bena Afflecka dwukrotnie. Po raz pierwszy pobrali się w Las Vegas i ponownie, na ich drugim ślubie, w Georgii. Ale to nie pierwszy ani drugi raz, kiedy gwiazda założyła suknię ślubną. Od swoich prywatnych ślubów po role filmowe, wszechstronnie utalentowana celebrytka, była widziana w sukni ślubnej łącznie 10 razy. Oto wszystkie ślubne stylizacje gwiazdy.

Suknie ślubne Jennifer Lopez

Aktorka i piosenkarka J.Lo zagrała w kilku filmach, głownie z gatunku romans/komedia. W filmach wiele razy stawała na ślubnym kobiercu w różnych kreacjach – od skromnych i prostych po wyrafinowane suknie ślubne. Aktorka w życiu prywatnym wyszła za mąż cztery razy. Wszystkie suknie ślubne Jennifer Lopez były szeroko komentowane w mediach.

Suknia ślubna J. Lo z filmu “Wystrzałowe wesele”

W najnowszym filmie, ślub postaci granej przez J.Lo, Darcy, szybko zmienia się najgorszy dzień jej życia. Na potrzeby tego filmu gwiazda nosi suknię ślubną wiązaną na szyi, która niestety szybko zostaje zniszczona. Może nie jest to najlepsza stylizacja J.Lo, ale dzięki temu filmowi, po raz kolejny aktorka wystąpiła w sukni ślubnej.

Wstrzalowe wesele kadr z filmu
“Wystrzałowe wesele” kadr z filmu

Ślub z Benem Affleckiem w Las Vegas

16 lipca 2022 roku, J.Lo i Affleck, pobrali się po raz pierwszy w Las Vegas w stanie Nevada. Na ich ślubie Lopez miała na sobie dwie różne stylizacje. Jej pierwsza sukienka pochodziła z kolekcji ślubnej Zuhaira Murada wiosna/lato 2023, a druga, to jeden z kostiumów z jej filmu “Powiedź tak” z 2002 roku.

Ben Affleck i Jennifer Lopez ślub LAs wegas
Ben Affleck i Jennifer Lopez ślub Las Vegas

Ślub z Benem Affleckiem w Georgii

20 sierpnia 2022 roku Affleck i Lopez po raz drugi wzięli ślub. Podczas uroczystości piosenkarka miała na sobie trzy suknie od Ralpha Laurena. Jedna z sukien była naprawdę niezwykła. Wykonana została z ponad 1000 chusteczek i 500 metrów materiału.

Suknia ślubna z filmu J.Lo „Wyjdź za mnie”

Jest to jedna z najbardziej wyszukanych kreacji ślubnych celebrytów. Suknia ślubna, bez ramiączek, ozdobiona została kryształkami i falbankami, ważyła ponad 40 kilogramów i ubranie się w nią wymagało pomocy wielu osób.

wyjdź za mnie kadr z filmu suknia ślubna
“Wyjdź za mnie”, kadr z filmu

Suknia ślubna J.Lo z filmu “Pieśniarz”

Film z 2006 roku opowiada historię miłości piosenkarza, granego przez Marca Anthony’ego, i J.Lo. Oboje pobierają się na początku filmu, a Lopez ma na sobie białą suknię z długim welonem.

Piesniarz kadr z filmu Jenifer Lopez suknia śluba
“Pieśniarz” kadr z filmu Jennifer Lopez suknia ślubna

Suknia ślubna z filmu “Nigdy więcej”

W tym filmie z 2002 roku J.Lo gra kelnerkę, która poślubia bogatego kontrahenta. Do filmu założyła prostą, białą suknię ślubną niskim dekoltem i długim welonem.

Nigdy więcej kadr z filmu
“Nigdy więcej”, kadr z filmu

Suknia ślubna Jennifer Lopez z filmu “Powiedź tak”

W tym filmie J.Lo gra konsultantkę ślubną o imieniu Mary Fiore. Po groźnym wypadku jej bohaterka znajduje miłość i wychodzi za mąż za pediatrę granego przez Matthew McConaugheya. Na ślub swojej bohaterki J.Lo założyła białą suknię z długimi rękawami, odsłaniającą ramiona i welon, a włosy upięto w stylowy kok.

Powiedź tak Jeniffer Lopez kadr z filmu
“Powiedź tak” Jennifer Lopez, kadr z filmu

Ślub J.Lo z Crisem Juddem

Piosenkarka poślubiła Crisa Judda w 2001 roku po rozwodzie z Ojani Noa. Na ślubie miała na sobie koronkową sukienkę i welon. Para była małżeństwem tylko dwa lata.

Lopez ślub Cris

Ślub z Ojani Noa

J.Lo po raz pierwszy widziano w sukni ślubnej, kiedy poślubiła Ojani Noa. Para poznała się na początku kariery aktorskiej Lopez i byli małżeństwem tylko przez rok. Na weselu miała na sobie koronkową sukienkę, a włosy upięła w kok i ozdobiła kwiatami.

Ojani Noa Lopez ślub

Ślub Lopez z Marciem Anthonym

J.Lo i Marc Anthony spotkali się po raz pierwszy w 1998 roku, a pobrali się podczas małej ceremonii w 2004 roku. Ceremonia była bardzo intymna i nie ma zdjęć sukni J.Lo, ale widząc jej wszystkie ślubne stylizacje, możemy sobie tylko wyobrazić, że musiała być oszałamiająca. Lopez i Anthony byli razem przez 10 lat i mają razem dwoje dzieci. Rozstali się w 2014 roku.

Dołącz do nas